•  

przez

 

Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o wypełnienie i przesłanie ankiety umieszczonej w załączniku do dnia 17.06.2020 (do godziny 12:00) na adres e-mail: p4el@wp.pl .

Ankieta dotyczy pobytu dziecka w przedszkolu w okresie wakacyjnym.

załącznik: ANKIETA

 

przez

„Bądź dzieckiem jak najdłużej

jak dziecko baw się, śmiej

i kochaj tak jak dziecko

i serce dziecka zawsze miej!”

 

Ze specjalną dedykacją dla wszystkich DZIECI :)

Link: https://biteable.com/watch/dzie-dziecka-copy-2586654?fbclid=IwAR3XGldjlJpad-r6iCwEmyBwS8uCI1Qwx9NFq4-wgf6ueT_SfjuNGPbe4-I

Link: https://www.youtube.com/watch?v=gCoFVxMit4o

przez

 

MAMA- jedyna osoba na świecie,

która Cię pokochała zanim Cię poznała…”

 

Ze specjalną dedykacją dla wszystkich Mam:

https://www.youtube.com/watch?v=IdxQW3jqYtA

 

przez

 

Prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa, które obowiązują w przedszkolu:

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

przez

 
Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Elbląg Pana Witolda Wróblewskiego od dnia 18.05.2020r. przedszkole zostanie otwarte JEDYNIE dla dzieci pracowników:
 
- służby zdrowia,
- mundurowych,
- pracowników żłobków i przedszkoli,
- przedsiębiorców zaangażowanych w walkę z COVID-19.
 
Rodzice, którzy spełniają powyższe kryteria oraz zaznaczyli, że są zainteresowani powrotem dziecka do przedszkola przed 24 maja 2020r. zostaną poinformowani o szczegółach telefonicznie.
 
Dzieci do przedszkola będą uczęszczały zgodnie z procedurą- „Zapewnienia Bezpieczeństwa- COVID 19” opracowaną przez Dyrektorów Elbląskich Przedszkoli.
 
Informacje dotyczące procedury przyprowadzania i odbierania dzieci zostaną zamieszczone na drzwiach głównych przedszkola.
 
 
W załączniku zamieszczamy list do Dyrektorów od Prezydenta Miasta Elbląg:

LIST OD PREZYDENTA MIASTA ELBLĄG

przez

 

Na Wasze prace w komentarzach na FB czekamy do 15.05.2020r.

 

przez

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Elbląskie Zielone Pytanie- Junior! Informacje dotyczące konkursu znajdują się w linku poniżej:

https://drive.google.com/drive/folders/17sL2cVkJ68zfIfra_gswPz3Ub_l2gwLH?usp=sharing

przez

 

Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o wypełnienie i przesłanie do dnia 05.05.2020 (do godziny 8:30) na adres e-mail: p4el@wp.pl ankiety umieszczonej w załączniku.

 

LINK DO ANKIETY:

przez

Przedszkolaki!!!

Ruszamy z nową misją 😊 Tym razem będziemy tworzyć obrazy- obrazki z kartonów, kartek, gazet, rolek po papierze lub ręczniku. Zaproście do zabawy swoich rodziców, niech powstaną rodzinne arcydzieła 😊 Do tego zadani najbardziej potrzebna wam będzie Wasza wyobraźnia. Wasze prace zostaną zaprezentowane w galerii. Na pewno myślicie sobie teraz „w galerii?”, „w jakiej galerii?” Tak!!!- właśnie w galerii 😊😊😊. Będzie to galeria inna od wszystkich 😊, taka nasza przedszkolna 😊- taka, którą wszyscy będą mogli podziwiać 😊 Na Wasze prace w komentarzach na FB czekamy do 04.05.2020.

Przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji: https://drive.google.com/file/d/1oApL2eXI9GNTDtB03znG_kCVOvo7eEUl/view?usp=sharing

przez