•  

przez

 
Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Elbląg Pana Witolda Wróblewskiego od dnia 18.05.2020r. przedszkole zostanie otwarte JEDYNIE dla dzieci pracowników:
 
- służby zdrowia,
- mundurowych,
- pracowników żłobków i przedszkoli,
- przedsiębiorców zaangażowanych w walkę z COVID-19.
 
Rodzice, którzy spełniają powyższe kryteria oraz zaznaczyli, że są zainteresowani powrotem dziecka do przedszkola przed 24 maja 2020r. zostaną poinformowani o szczegółach telefonicznie.
 
Dzieci do przedszkola będą uczęszczały zgodnie z procedurą- „Zapewnienia Bezpieczeństwa- COVID 19” opracowaną przez Dyrektorów Elbląskich Przedszkoli.
 
Informacje dotyczące procedury przyprowadzania i odbierania dzieci zostaną zamieszczone na drzwiach głównych przedszkola.
 
 
W załączniku zamieszczamy list do Dyrektorów od Prezydenta Miasta Elbląg:

LIST OD PREZYDENTA MIASTA ELBLĄG

przez

 

Na Wasze prace w komentarzach na FB czekamy do 15.05.2020r.

 

przez

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Elbląskie Zielone Pytanie- Junior! Informacje dotyczące konkursu znajdują się w linku poniżej:

https://drive.google.com/drive/folders/17sL2cVkJ68zfIfra_gswPz3Ub_l2gwLH?usp=sharing

przez

 

Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o wypełnienie i przesłanie do dnia 05.05.2020 (do godziny 8:30) na adres e-mail: p4el@wp.pl ankiety umieszczonej w załączniku.

 

LINK DO ANKIETY:

przez

Przedszkolaki!!!

Ruszamy z nową misją 😊 Tym razem będziemy tworzyć obrazy- obrazki z kartonów, kartek, gazet, rolek po papierze lub ręczniku. Zaproście do zabawy swoich rodziców, niech powstaną rodzinne arcydzieła 😊 Do tego zadani najbardziej potrzebna wam będzie Wasza wyobraźnia. Wasze prace zostaną zaprezentowane w galerii. Na pewno myślicie sobie teraz „w galerii?”, „w jakiej galerii?” Tak!!!- właśnie w galerii 😊😊😊. Będzie to galeria inna od wszystkich 😊, taka nasza przedszkolna 😊- taka, którą wszyscy będą mogli podziwiać 😊 Na Wasze prace w komentarzach na FB czekamy do 04.05.2020.

Przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji: https://drive.google.com/file/d/1oApL2eXI9GNTDtB03znG_kCVOvo7eEUl/view?usp=sharing

przez

przez

Drogi Rodzicu, Przedszkolaku!

Jest Nam przykro, że nie możemy się z Wami spotkać w przedszkolu. Sytuacja, która panuje jest dla wszystkich bardzo trudna. Dlatego specjalnie dla Was- Drogie Przedszkolaki stworzyłyśmy „Modułowe dni”, można znaleźć tam coś dla siebie.

Przypominany, że codziennie publikowane są na naszej stronie internetowej i facebookowej propozycje zabaw, ćwiczeń dla dzieci, które są dostosowane do wieku i do możliwości naszych wychowanków. Nie zapomniałyśmy również o starszakach, którzy kończą za chwilę przygodę przedszkolną i rozpoczną nowy etap edukacji- szkołę. Dla 6-latków codziennie przygotowany jest oddzielny moduł z zadaniami. Staramy się, aby nasze propozycje były atrakcyjne, aby przybory czy przedmioty, które są potrzebne do realizacji konkretnych zadań były dostępne w Waszych domach :)

Dziękujemy Wam Rodzice- za czas poświęcony swoim dzieciom i za zachęcanie ich do działania, za pomoc w realizacji modułów :) Jest nam bardzo miło, że nasze pomysły realizujecie i pokazujecie je w komentarzach na FB :) Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia jak najszybciej :)

przez

Na nadchodzące Święta Wielkanocne

życzymy Wam dużo spokoju…

a na pozostały czas-

zdrowia, miłości i wytrwałości, dbajcie o siebie-

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Przedszkola nr 4 w Elblągu :)

przez

Drogie Przedszkolaki!

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie

w konkursie plastycznym "Wielkanocne ozdoby".

Wasze prace są piękne, kolorowe i kreatywne.

Każdy z Was otrzymuje od nas wirtualny dyplom :)

DYPLOMY ZNAJDUJĄ SIĘ POD ADRESEM:

https://drive.google.com/drive/folders/1xYmevj1-FL9nwZXg5WzjLUdXs1yTrBM8?usp=sharing

przez

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NR 4 NA ROK SZKOLNY 2020/2021:

- Lista dzieci przyjętych do Przedszkola nr 4 w Elblągu