•  

przez

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Elbląskie Zielone Pytanie- Junior! Informacje dotyczące konkursu znajdują się w linku poniżej:

https://drive.google.com/drive/folders/17sL2cVkJ68zfIfra_gswPz3Ub_l2gwLH?usp=sharing

przez

 

Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o wypełnienie i przesłanie do dnia 05.05.2020 (do godziny 8:30) na adres e-mail: p4el@wp.pl ankiety umieszczonej w załączniku.

 

LINK DO ANKIETY:

przez

Przedszkolaki!!!

Ruszamy z nową misją 😊 Tym razem będziemy tworzyć obrazy- obrazki z kartonów, kartek, gazet, rolek po papierze lub ręczniku. Zaproście do zabawy swoich rodziców, niech powstaną rodzinne arcydzieła 😊 Do tego zadani najbardziej potrzebna wam będzie Wasza wyobraźnia. Wasze prace zostaną zaprezentowane w galerii. Na pewno myślicie sobie teraz „w galerii?”, „w jakiej galerii?” Tak!!!- właśnie w galerii 😊😊😊. Będzie to galeria inna od wszystkich 😊, taka nasza przedszkolna 😊- taka, którą wszyscy będą mogli podziwiać 😊 Na Wasze prace w komentarzach na FB czekamy do 04.05.2020.

Przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji: https://drive.google.com/file/d/1oApL2eXI9GNTDtB03znG_kCVOvo7eEUl/view?usp=sharing

przez

przez

Drogi Rodzicu, Przedszkolaku!

Jest Nam przykro, że nie możemy się z Wami spotkać w przedszkolu. Sytuacja, która panuje jest dla wszystkich bardzo trudna. Dlatego specjalnie dla Was- Drogie Przedszkolaki stworzyłyśmy „Modułowe dni”, można znaleźć tam coś dla siebie.

Przypominany, że codziennie publikowane są na naszej stronie internetowej i facebookowej propozycje zabaw, ćwiczeń dla dzieci, które są dostosowane do wieku i do możliwości naszych wychowanków. Nie zapomniałyśmy również o starszakach, którzy kończą za chwilę przygodę przedszkolną i rozpoczną nowy etap edukacji- szkołę. Dla 6-latków codziennie przygotowany jest oddzielny moduł z zadaniami. Staramy się, aby nasze propozycje były atrakcyjne, aby przybory czy przedmioty, które są potrzebne do realizacji konkretnych zadań były dostępne w Waszych domach :)

Dziękujemy Wam Rodzice- za czas poświęcony swoim dzieciom i za zachęcanie ich do działania, za pomoc w realizacji modułów :) Jest nam bardzo miło, że nasze pomysły realizujecie i pokazujecie je w komentarzach na FB :) Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia jak najszybciej :)

przez

Na nadchodzące Święta Wielkanocne

życzymy Wam dużo spokoju…

a na pozostały czas-

zdrowia, miłości i wytrwałości, dbajcie o siebie-

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Przedszkola nr 4 w Elblągu :)

przez

Drogie Przedszkolaki!

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie

w konkursie plastycznym "Wielkanocne ozdoby".

Wasze prace są piękne, kolorowe i kreatywne.

Każdy z Was otrzymuje od nas wirtualny dyplom :)

DYPLOMY ZNAJDUJĄ SIĘ POD ADRESEM:

https://drive.google.com/drive/folders/1xYmevj1-FL9nwZXg5WzjLUdXs1yTrBM8?usp=sharing

przez

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NR 4 NA ROK SZKOLNY 2020/2021:

- Lista dzieci przyjętych do Przedszkola nr 4 w Elblągu

przez

 

Informujemy, iż wyniki rekrutacji na rok szkolny 2020/2021- w formie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych znajdują się poniżej:

- LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

- LISTA KANDYDATÓW NIEZAKWALIFIKOWANYCH

 

WAŻNA INFORMACJA

DZIECIOM, KTÓRE NIE ZOSTAŁY NIGDZIE ZAKWALIFIKOWANE, A W KONSEKWENCJI NIE PRZYJĘTE DO ŻADNEGO PRZEDSZKOLA,

PREZYDENT MIASTA ELBLĄGA, ZGODNIE Z ART.31 UST.10 USTAWY Z DNIA 14 GRUDNIA 2016r PRAWO OŚWIATOWE (DZ.U. Z 2019, POZ.1148 ZE ZM)

PISEMNIE WSKAŻE INNĄ JEDNOSTKĘ, KTÓRA MOŻE PRZYJĄĆ DZIECKO.

PISEMNIE WSKAZANIE RODZICE OTRZYMAJĄ LISTOWNIE (na adres podany we wniosku)

LUB W INNY DOSTĘPNY SPOSÓB (np. pocztą mailową)

W TERMINIE, NIE PÓŹNIEJ NIŻ PRZED ROZPOCZĘCIEM POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO.

 

Prosimy o zapoznanie się z aneksem dotyczącym terminarza postępowania rekrutacyjnego do przedszkola na rok szkolny 2020/2021:

https://eped.pl/Elektroniczna-Platforma-Edukacyjna/Aktualno%C5%9Bci?ItemId=1068&HTab=41&HModule=4293