Drogi Rodzicu, Przedszkolaku!

Jest Nam przykro, że nie możemy się z Wami spotkać w przedszkolu. Sytuacja, która panuje jest dla wszystkich bardzo trudna. Dlatego specjalnie dla Was- Drogie Przedszkolaki stworzyłyśmy „Modułowe dni”, można znaleźć tam coś dla siebie.

Przypominany, że codziennie publikowane są na naszej stronie internetowej i facebookowej propozycje zabaw, ćwiczeń dla dzieci, które są dostosowane do wieku i do możliwości naszych wychowanków. Nie zapomniałyśmy również o starszakach, którzy kończą za chwilę przygodę przedszkolną i rozpoczną nowy etap edukacji- szkołę. Dla 6-latków codziennie przygotowany jest oddzielny moduł z zadaniami. Staramy się, aby nasze propozycje były atrakcyjne, aby przybory czy przedmioty, które są potrzebne do realizacji konkretnych zadań były dostępne w Waszych domach :)

Dziękujemy Wam Rodzice- za czas poświęcony swoim dzieciom i za zachęcanie ich do działania, za pomoc w realizacji modułów :) Jest nam bardzo miło, że nasze pomysły realizujecie i pokazujecie je w komentarzach na FB :) Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia jak najszybciej :)