SZANOWNI RODZICE!

W związku z zaistniałą sytuacją (COVID 19) w bieżącym roku szkolnym nie odbędą się zebrania organizacyjne.

-  najbliższym czasie otrzymacie Państwo stosowną dokumentację, którą prosimy o wypełnienie i jak najszybsze dostarczenie do przedszkola.

- szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania grup otrzymacie Państwo indywidualnie od nauczycielek.

- placówka w roku szkolnym 2020/2021 podobnie jak w roku ubiegłym funkcjonować będzie w godzinach 6.00 – 16.30.

- nie zmieniają się pory posiłków, w związku z tym przypominamy o konieczności przyprowadzania dzieci do godz. 8.00.

- o dłuższej nieobecności dziecka, prosimy o powiadomienie nauczycielek lub dyrekcji p-la, pozostaje konieczność przynoszenia zaświadczenia lekarskiego po przebytej chorobie dziecka.

- do przedszkola nie będą przyjmowane dzieci z objawami choroby.

- prosimy Rodziców o dostarczenie i pozostawienie w szatni woreczków z odzieżą na zmianę.

- w bieżącym roku dzieci nie przynoszą zabawek do przedszkola.