•  

JEŻYKI LICZEBNIKI

6- latki

 

Nauczycielki

mgr Monika Sowińska

mgr Patrycja Szewczyk

 

Woźna oddziałowa

Izabella Strzałkowska

MAJ

W WIELKIM SKRÓCIE:

W miesiącu maju Jeżyki będą utrwalały wszystkie poznane litery.

W tygodniu od 04.05- do 06.05 będą prowadzone zajęcia związane z symbolami narodowymi.

- 04.05 (środa)- W naszej grupie zostanie odśpiewany hymn naszego kraju oraz utrwalona historia jego powstania

- 05.05 (czwartek)- Zajęcia plastyczne „Flaga Polski”

-06.05 (piątek)- Przemarsz przedszkolaków z przygotowanymi flagami (w okolicy przedszkola)

-10.05 (wtorek)- Wyjazd do Gospodarstwa Sadowniczego Kaczorowscy w Tolkmicku. Będziemy zwiedzać sad wiosną, rozpoznawać różne gatunki drzew oraz jeść pyszne kiełbaski z ogniska (koszt wyjazdu (400zł) zostanie pokryty z Rady Rodziców, natomiast koszt opłaty za ognisko zostanie pokryty z cegiełki. W przedszkolu zostanie przygotowany suchy prowiant (kiełbaski, chleb). W plecaku mile widziane zdrowe przekąski). Prosimy o ubranie dzieci stosownie do pogody.

- 11.05 (środa)- Zajęcie matematyczne – „Jeżykowa gra planszowa”- konstruowanie gry planszowej z wykorzystaniem figur geometrycznych i cyfr.

18.05.2022-„SERDECZNA KARTECZKA”- udział w projekcie plastyczno- technicznym (wykonywanie kartek dla strażaka). Zachęcamy do wykonania kartek wspólnie z dzieckiem w domu i przekazanie ich do nauczycielek grupy „Jeżyki Liczebniki”

-19.05 (czwartek)- POLA NADZIEI- kwesta na rzecz Elbląskiego Hospicjum im. dr Aleksandry Gabrysiak, mile widziany ubiór w kolorze żółtym

- 20.05 (piątek)- BLOK URODZINOWY

- 25.05 (środa)- Bardzo prosimy, aby tego dnia dzieci ubrane były na galowo. Będziemy nagrywać filmik związany z obchodami Dni Rodziny.

- 27.05 (piątek)- SPORTOWA OLIMPIADA BOCIANOWA. Bardzo prosimy, aby na ten dzień dzieci wspólnie z Rodzicami przygotowały opaski na głowę z motywem bociana oraz miały ubrane białe koszulki

 

W MIESIĄCU MAJU PLANOWANE JEST ZEBRANIE DOTYCZĄCE GOTOWOŚCI DZIECKA DO PODJĘCIA NAUKI W SZKOLE. O TERMINIE POINFORMUJEMY PAŃSTWA W NAJBLIŻSZYM CZASIE.

 

KWIECIEŃ

W WIELKIM SKRÓCIE:

- W miesiącu marcu Jeżyki poznały litery: „G,g; H,h; F,f; Ł,ł"

- W miesiącu kwietniu poznamy litery: " Ż,ż; Ć,ć; ą; ń"

- 04.04 (poniedziałek)- „DZIEŃ MARCHEWKI”- w ramach projektu edukacyjnego „Pyszny sposób  na nudę, czyli… przedszkolna książka kucharska” (wykonamy surówkę z marchwi- do przedszkola przyniosę 2 marchewki oraz tarkę; w tym dniu dzieci przychodzą ubrane w miarę możliwości na pomarańczowo).

- 07.04 (czwartek)- Planowane jest wyjście do lasu BAŻANTARNIA (prosimy Rodziców o zapewnienie Jeżykom odpowiedniego stroju i obuwia oraz plecaka ze zdrowymi przekąskami). Termin wyjścia może ulec zmianie (w zależności od panujących warunków atmosferycznych).

- 08.04 (piątek)- Wyjście do Szkoły Podstawowej nr 6 na zajęcia edukacyjne „Spotkanie przedszkolaków z uczniami klasy III”.

- 11.04 (poniedziałek)- „Jajka z galaretek” (do przedszkola przyniosę 2 sztuki skorupek z jajek; instrukcja przygotowania poniżej).

- 13.04 (środa)- Wyjście do Biblioteki Elbląskiej Filia nr 4 „LOKOMOTYWA” przy ul. Ogólnej na zajęcia biblioteczne "ŚWIĘTA WIELKANOCNE" (koszt zajęć- 2 zł od dziecka zostanie pokryty ze składek grupowych).

REALIZACJA PRZEDSZKOLNEGO PROGRAMU ANTYTYTONIOWEGO

„CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS”:

- 19.04 (poniedziałek)- Spacer, wycieczka po okolicy przedszkola, obserwowanie dymów (ukierunkowanie uwagi na źródła i rodzaje dymów poprzez obserwacje w środowisku).

- 22.04 (piątek)- Przemarsz z transparentami pod hasłem „PAPIEROSOM MÓWIMY NIE!”- rozdawanie znaczków zaprojektowanych przez dzieci „NIE PALĘ”, przeprowadzenie ankiety wśród przechodniów na temat „Palę papierosy?”.

- 25.04 (poniedziałek)- Wyjazd do zagrody edukacyjnej „ZIOŁOWY DZBANEK” w Sąpach- udział w warsztatach „Ziołowe mydła” (koszt wyjazdu (400zł) zostanie pokryty z Rady Rodziców, natomiast koszt warsztatów pokrywają Rodzice- prosimy o wpłatę 35zł. W plecaku mile widziane zdrowe przekąski). Prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola do godziny 730.

- 26.04 (wtorek)- Wyjazd do Biblioteki Elbląskiej im. C. Norwida przy ulicy Św. Ducha na zajęcia biblioteczne w ramach Dnia Książki „Przepraszam, czy jesteś Czarownicą?”- (koszt zajęć- 2 zł od dziecka zostanie pokryty ze składek grupowych, do przedszkola przyniosę 2 bilety ulgowe).

- 29.04 (piątek)- BLOK URODZINOWY

Ponadto:

- 22.04 (piątek)- Udział reprezentantów naszej grupy w SPARTAKIADZIE PRZEDSZKOLAKÓW  „Żyj zdrowo na sportowo” w ramach programu „Bezpieczny Elbląg” (miejsce: Hala Sportowa Zespołu Szkół i Placówek Sportowych w Elblągu).

- Zajęcie matematyczne wg innowacji "Podróż do Krainy Liczydełko"- „Jeżykowe rozgrywki” (rozwiązywanie zadań z treścią w zakresie do 20).

- „SERDECZNA KARTECZKA”- udział w projekcie plastyczno- technicznym (wykonywanie kartek dla lekarza weterynarii). Zachęcamy do wykonania kartek wspólnie z dzieckiem w domu i przekazanie ich do nauczycielek grupy „Jeżyki Liczebniki”.

- KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY- realizacja tematu „W PARKU–  DBAM O AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ”.

 

INSTRUKCJA PRZYGOTOWANIA SKORUPEK Z JAJEK:

- W skorupce jajka zrobić mały otwór np. szpicem nożyka, koniecznie w szerszej stronie jajka, a następnie poszerzyć otwór na ok. 1 cm, aby można było nalewać łyżeczką galaretkę. Jajko wylać do miseczki. (Jeśli nie będzie chciało wyjść, należy wykałaczką lub patyczkiem do szaszłyków rozbić strukturę jajka). Skorupki wymyć pod bieżącą wodą.

- Do dużego garnka wlać zimną wodę. Skorupki zanurzyć w wodzie, aby woda nalała się do ich środka. Zagotować. Od zagotowania, gotować ok. 5 minut. Skorupki wyciągnąć ostrożnie z wody, wylać wodę ze środka skorupki i ułożyć na ręczniku papierowym lub ściereczce otworem do dołu. Pozostawić do wyschnięcia.

 

MARZEC

W WIELKIM SKRÓCIE:

W miesiącu lutym Jeżyki poznały litery: " O,o; W,w; Z,z; C,c; J,j"

W miesiącu marcu poznamy litery: „G,g; H,h; F,f; Ł,ł”

 

- 02.03 (środa)- My Jeżyki Liczebniki na zdrowych posiłkach dobrze się znamy pyszny sok wypijemy i sałatkę owocową zjemy. Do przedszkola przyniosę owoce nadające się do zrobienia soku oraz sałatki (min 2/3)

-04.03 (piątek) KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY- realizacja tematu „W OGRODZIE– DBAM O SIEBIE, JEM WARZYWA I OWOCE”

-08.03.(wtorek)- Jeżykowa Eko-plastyka „Rakietą w kosmos”- tego dnia prosimy o dostarczenie rolki po papierze toaletowym

-09.03 (środa) - PODRÓŻ DO KRAINY LICZYDEŁKO- Zajęcie matematyczne – Jeżykowy Kalendarzyk – Zapoznanie z miesiącami kalendarzowymi, kojarzenie miesięcy z odpowiednimi liczbami. Utworzenie Jeżykowego kalendarza (praca z całą grupą)

-10.03 (czwartek) -„SERDECZNA KARTECZKA”- udział w projekcie plastyczno- technicznym (wykonywanie kartek dla piekarza, cukiernika). Zachęcamy do wykonania kartek wspólnie z dzieckiem w domu i przekazanie ich do nauczycielek grupy „Jeżyki Liczebniki”)

-15.03 (wtorek) - Realizacja projektu „Pyszny sposób na nudę, czyli przedszkolna książka kucharska…- „Dzień piekarzy i cukierników”. W tym dniu Jeżyki będą piekły pyszne zdrowe babeczki marchewkowe.

-16.03 (środa) - Planowana jest wycieczka do Planetarium we Fromborku na zajęcia „Niedostępna gwiazdka”. Koszt wyjazdu (400zł) zostanie pokryty z Rady Rodziców. Natomiast koszt zajęć pokrywają Rodzice. Prosimy o wpłatę 8zł. Do dnia 15.03. W plecaku mile widziane zdrowe przekąski.

-17.03- (czwartek) -„Zielony zakątek”-w tym dniu będziemy dekorować nasz kącik przyrodniczy. W miarę możliwości prosimy o przynoszenie wiosennych kwiatków np. bratki lub innych zwiastunów wiosny w formie dekoracji

- 18.03 (piątek) - „Marzanno, Marzanno, ty zimowa panno, Ciebie pożegnamy, wiosnę powitamy!” – kultywowanie tradycji ludowych związanych z okresem wiosennym- Wyjście do Parku Kajki. Bardzo prosimy, aby tego dnia dzieci były ubrane stosownie do pogody.

- 22.03 (wtorek) - JEŻYKI NA BALU U PANI WIOSNY (bardzo prosimy o przygotowanie strojów na bal owady, kwiaty, itp. W tym dniu odbędzie się Pokaz Strojów Wiosennych.)

- 25.03 (piątek) - BLOK URODZINOWY

-28.03 (poniedziałek) -Dzień Teatru. Zabawy Jeżyków w teatr metodą dramy. Bardzo prosimy, aby dzieci tego dnia do przedszkola przyniosły stroje do przebierania (zapakowane i podpisane w reklamówce)

- 30.03 (środa) - Kodowanie na dywanie- „W poszukiwaniu Wiosny”. Zajęcia matematyczne z wykorzystaniem maty do kodowania.

 

Ponadto:

- realizacja innowacji pedagogicznej „ZAKODOWANE ZDROWIE”

- realizacja ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Cała Polska Czyta Dzieciom”

- „Program Kreatywnego Umuzykalniania w Przedszkolu i Szkole”

 

LUTY

TEMAT BADAWCZY: "LUTY JEST W CALUTKIM ROKU NAJKRÓTSZYM MIESIĄCEM"

W WIELKIM SKRÓCIE:

- W miesiącu styczniu Jeżyki poznały litery: "P,p; N,n"

- W miesiącu lutym poznamy litery: "O,o; W,w; Z,z; C,c; J,j; G,g; F,f"

- 11.02 (piątek)- „JEŻYKOWY ZIELNIK”- założenie przedszkolnego zielnika w ramach projektu edukacyjnego „Pyszny sposób na nudę, czyli… przedszkolna książka kucharska”

- 14.02 (poniedziałek)- „JEŻYKOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI- WALENTYNKI” (w tym dniu dzieci przychodzą ubrane w miarę możliwości na czerwono)

- 17.02 (czwartek)- „DZIEŃ KOTA (w tym dniu dzieci przychodzą ubrane w miarę możliwości na czarno)

- 22.02 (wtorek)- „SERDECZNA KARTECZKA”- udział w projekcie plastyczno- technicznym (wykonywanie kartek dla radiowca). Zachęcamy do wykonania kartek wspólnie z dzieckiem w domu i przekazanie ich do nauczycielek grupy „Jeżyki Liczebniki”)

- 23.02 (środa)- „JEŻYKI W ŚWIECIE CZASU” w ramach innowacji matematycznej „Podróż do Krainy Liczydełko” (do przedszkola przyniosę „w miarę możliwości” eksponaty, które pomogą uatrakcyjnić zajęcia np. różnego rodzaju zegary- klepsydra, zegar ścienny, zegarek na rękę, minutnik, zegar wahadłowy, budzik)

- 24.02 (czwartek)- „W ŚWIECIE DINOZAURÓW(w tym dniu dzieci przychodzą ubrane w miarę możliwości na zielono)

- 25.10 (piątek)- BLOK URODZINOWY

Ponadto:

- POCZTA WALENTYNKOWA (opis zabawy dostępny na stronie internetowej przedszkola https://przedszkole4elblag.com/ oraz na przedszkolnym fanpage'u na FB.)

- Zapraszamy dzieci i ich Rodziców do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym „BAJKOWY KOT”- regulamin dostępny na stronie internetowej przedszkola https://przedszkole4elblag.com/ oraz na przedszkolnym fanpage'u na FB.

 

 

STYCZEŃ

TEMAT BADAWCZY: "NOWY ROK BIEŻY- DO PRZEDSZKOLAKÓW SIĘ SPIESZY"

W WIELKIM SKRÓCIE:

- W miesiącu grudniu Jeżyki poznały litery: "R,r"

- W miesiącu styczniu poznamy litery: "P, p S, s, B, b, O, o, N, n W, w, Z, z ”

 

- 05.01 (środa)- Podróż do Krainy Liczydełko- Zajęcie matematyczne Jeżyki w sklepie. Zapoznanie z nominałem waluty 200zł. Określanie kwoty pieniędzy, posługiwanie się walutą polską – zabawy z kasą.

- 10.01 (poniedziałek)- do przedszkola przyniosę rolki po papierze toaletowym

- 13.01 (czwartek)- „Sypie, sypie śnieg…”- podróż z muzogramem udział w projekcie muzycznym „Program Kreatywnego Umuzykalniania w Przedszkolu i Szkole”

- 14.01 (piątek)- SERDECZNA KARTECZKA- wykonywanie kartek dla babci i dziadka

- 17.01 (poniedziałek) „Pyszny sposób na nudę, czyli… przedszkolna książka kucharska”(II)“Herbatka dla Babci i Dziadka” - przygotowanie przez dzieci mieszanek herbacianych (np. suszone owoce, goździki, cynamon, kardamon, liście zielonej herbaty. Bardzo prosimy o przyniesienie wymienionych składników), jako upominek z okazji święta

- 18. 01 (wtorek)- Jeżykowy „BAL KARNAWAŁOWY” (w tym dniu dzieci przychodzą ubrane w stroje karnawałowe)

- 20.01 (czwartek) - „Babciu droga Babciu, Dziadku, drogi Dziadku”- nagrywanie filmiku z części artystycznej przygotowanej dla Babci i Dziadka (w tym dniu dzieci przychodzą ubrane „na galowo”)

- 21.01 (piątek)- BLOK URODZINOWY

W związku z zaistniałą sytuacją- konsultacje indywidualne dla chętnych Rodziców odbędą się w styczniu (prosimy o informację zwrotną, jeśli jesteście Państwo chętni na spotkanie- datę spotkania ustalimy wspólnie).

 

Ponadto:

- realizacja innowacji pedagogicznej „Nasz Literkowy Świat”, „Kodowanie na dywanie”, „Program Kreatywnego Umuzykalniania w Przedszkolu i Szkole”, „Pyszny sposób na nudę, czyli… przedszkolna książka kucharska”(II)

- realizacja ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Cała Polska Czyta Dzieciom” „AUTOCHODZIK”

 

LISTOPAD

W WIELKIM SKRÓCIE:

- W miesiącu październiku Jeżyki poznały litery: " M, m; L, l; I, i; E, e"

- W miesiącu listopadzie poznamy litery: "D,d; K,k; U,u; Y,y”

- W ramach projektu „Mały przedszkolak to wielki Polak”- realizowany będzie: tygodniowy program związany z obchodami Święta Niepodległości:

„JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM-MAŁYM POLAKIEM”- RODZINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY.

Zdjęcia konkursowe prosimy umieszczać pod postem, który zostanie utworzony na Facebooku (konkurs polega na wstawianiu rodzinnych zdjęć ze wspólnego świętowania ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI). Konkurs trwa w terminie 04.11-15.11.

Do przedszkola można przynosić flagi, które potrzebne nam będą do wystroju sali. (dla chętnych- flagi oddamy po świętowaniu).

 

- 03.11 (środa)- „Piękna nasza Polska cała”-zajęcia matematyczne przy użyciu maty do kodowania

- 05.11 (piątek)- „Dzień Postaci z Bajki”-bardzo prosimy, aby tego dnia dzieci przyniosły do przedszkola swoją ulubioną książkę albo zabawkę zapakowaną w woreczek

- 08.11 (poniedziałek) - Pokaz mody patriotycznej- tego dnia prosimy, aby rodzice przebrali dzieci w stroje. Tematem przewodnim pokazu jest „Piękna nasza Polska cała”

- 10.11 (środa)- „Dzień Jeża”- Bardzo prosimy, aby dzieci tego dnia były ubrane na brązowo.

- Wspólne odśpiewanie hymnu.

- 16.11 (wtorek)- Ekoplastyka „Jesienne sówki”. Tego dnia do przedszkola przyniosę jedną dużą-długą szyszkę oraz niepotrzebną płytę

-17.11 (środa)- Zajęcie matematyczne wg innowacji "Podróż do Krainy Liczydełko"-Zapoznanie z obrazem graficznym liczby 14, 15,16.

- 22.11 (poniedziałek)- Dzień Kredki. Tego dnia do przedszkola możemy przynosić kredki, które są dzieciom nie potrzebne. Będziemy robić zbiórkę.

-23.11 (wtorek)- „Jeżykowe Kuchcikowo”robimy pyszną sałatkę owocową. (do przedszkola przyniosę: nożyk, ulubione dwa owoce)

- 24.11 (środa) – Zabawy Andrzejkowe. Tego dnia prosimy, aby dzieci ubrane były w ciemnych kolorach

- 25.11 (czwartek)- Dzień Pluszowego Misia. Do przedszkola przyniosę kilka kartek czarno-białej gazety

- 26.11 (piątek)- BLOK URODZINOWY

Ponadto w miesiącu listopadzie planowane jest zebranie z rodzicami oraz konsultacje. Data spotkania zostanie podana w późniejszym terminie.

Zaplanowane działania mogą ulec zmianie.

 

PAŹDZIERNIK

TEMAT BADAWCZY: "KIEDY JESIEŃ JEST JUŻ WOKOŁO, WTEDY WSZYSTKIM JEST WESOŁO"

REALIZACJA PROGRAMU "BEZPIECZNY EL- PRZEDSZKOLAK"

W WIELKIM SKRÓCIE:

- W miesiącu wrześniu Jeżyki poznały litery: "A, a; O, o; T, t"

- W miesiącu październiku poznamy litery: "M, m; L, l; I, i; E, e"

- W ramach projektu "Bezpieczny El – Przedszkolak" realizowany będzie:

  • Tydzień ,,NIEBIESKI” – POLICJA, STRAŻ MIEJSKA (04-08.10.2021);
  • Tydzień ,,MORO” – WOJSKO (11-15.10.2021);

- 06.10 (środa)- Wyjazd do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (koszt busa zostanie pokryty ze składek GRUPOWYCH)

- 07.10 (czwartek)- Wyjazd do Gospodarstwa Sadowniczego w Tolkmicku (koszt autokaru zostanie pokryty z RADY RODZICÓW; Jeżyki  mogą zabrać plecaki ze zdrowymi przekąskami)

- 08.10 (piątek)- UROCZYSTA INAUGURACJA przedszkolnego programu "AUTOCHODZIK"

- 11.10 (poniedziałek)- "Jesteśmy księżniczkami- jesteśmy super Dziewczynami!"- uroczystość grupowa z okazji Dnia Dziewczynki

- 12.10 (wtorek)- Wyjście do parku leśnego Bażantarnia (prosimy Rodziców o zapewnienie Jeżykom odpowiedniego stroju i obuwia)

- 13.10 (środa)- Ekoplastyka „Recyklingowa Jesień” (do przedszkola przyniosę: rolkę po ręczniku papierowym)

- 14.10 (czwartek)- Akademia słowno – muzyczna z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ (w tym dniu Jeżyki przychodzą ubrane na galowo)

- 15.10 (piątek)- „Przetwory na zimowe wieczory- „KISZONE ŚLIWKI(do przedszkola przyniosę: nożyk, 1 l słoik z nakrętką bez etykiety, ok. 0,5 kg śliwek, laskę cynamonu)

19.10 (wtorek)- „Owocowo- warzywne soki pijemy, bo zdrowi być chcemy!” (do przedszkola przyniosę ulubiony owoc)

- 20.10 (środa)- Zajęcie matematyczne wg innowacji "Podróż do Krainy Liczydełko"- zapoznanie z obrazem graficznym liczby 11, 12, 13. Zabawy z kalkulatorem (do przedszkola przyniosę kalkulator)

- 22.10 (piątek)- „Jesienna ścieżka sensoryczna” (do przedszkola przyniosę dary jesieni: liście, kasztany, żołędzie, szyszki, orzechy, itp.)

- 26.10 (wtorek)- BAL JESIENI (prosimy Rodziców o przygotowanie Jeżykom stroju GRZYBKA)

- 28.10 (czwartek)- Wyjście do Szkoły Podstawowej nr 6- zwiedzanie budynku szkoły ze szczególnym uwzględnieniem pomieszczeń przydatnych w pierwszych dniach nauki szkolnej

- 29.10 (piątek)- BLOK URODZINOWY

Ponadto w miesiącu październiku planowany jest udział reprezentantów naszej grupy w OLIMPIADZIE SPORTOWEJ w ramach projektu BEZPIECZNY EL– PRZEDSZKOLAK 2021 (termin do uzgodnienia).

 

 

WRZESIEŃ

TEMAT BADAWCZY: WRZEŚNIU PRZEGOŃ CHMURY, WITAMY PO WAKACJACH"

REALIZACJA PROGRAMU "BEZPIECZNY EL- PRZEDSZKOLAK"

W WIELKIM SKRÓCIE:

- 08.09 (środa)- Uroczyste nadanie nowej nazwy grupy „Jeżyki Liczebniki”

- 09.09 (czwartek)- Serdecznie zapraszamy Rodziców o godzinie 16:00 na zebranie organizacyjne

- 10.09 (piątek) - „Jelenia Dolina przedszkolakom sprzyja”-wyjazd. (w ramach drugiego śniadania zabieramy kiełbaski na ognisko. Dzieci mogą zabrać plecaki ze zdrowymi przekąskami. Planowany powrót do przedszkola g.12.30. Koszt wyjazdu zostanie pokryty z RADY RODZICÓW)

- 15.09 (środa) - DZIEŃ KROPKI

- 17.09 (piątek)- Wyjście do parku w ramach 28 edycji SPRZĄTANIA ŚWIATA pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”

- 20.09 (poniedziałek)- DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

- 24.09 (piątek)- BLOK URODZINOWY- (poczęstunek urodzinowy zostaje przygotowany przez przedszkole)

- 30.09 (czwartek)- DZIEŃ CHŁOPAKA

 

PONADTO BIERZEMY UDZIAŁ W TAKICH PROGRAMACH, PROJEKTACH JAK:

El-przedszkolak

Zakodowane zdrowie

Serdeczna Karteczka-autorski projekt

Pyszny sposób na nudę, czyli, przedszkolna książka kucharska

Innowacje „Nasz literkowy świat”, ”Podróż do Krainy Liczydełko”

Kreatywność budzi w nas muzyka