KRASNOLUDKI LICZYBUTKI

mgr Monika Sowińska

mgr Patrycja Szewczyk

Izabella Strzałkowska

Temat badawczy: "WESOŁA NOWINA- PRZEDSZKOLE SIĘ W KOŃCU ZACZYNA"

W WIELKIM SKRÓCIE:

- 01.09 (wtorek)- WITAMY PRZEDSZKOLE :)

- 09.09 (środa)- „Podróż do Krainy Liczydełko”- zabawa dydaktyczna „Tyle samo”- posługiwanie się liczebnikami 1-6

- 14.09 (poniedziałek)- "Mam prawo do..."- zapoznanie z prawami i obowiązkami dziecka

- 15.09 (wtorek)- DZIEŃ KROPKI

- 16.09 (środa)- „Podróż do Krainy Liczydełko”- utrwalenie cyfr 1-6  i ich obrazu graficznego

- 21.09 (poniedziałek)- Uroczystość grupowa w ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka

- 23.09 (środa)- Realizacja międzynarodowego projektu edukacyjnego „Pyszny sposób na nudę, czyli… przedszkolna książka kucharska”

- 25.09 (piątek)- BLOK URODZINOWY (we wrześniu urodzinki obchodzą dzieci urodzone w miesiącu sierpniu i wrześniu)

- 28.09 (poniedziałek)- Uroczyste nadanie nazwy grupie „Pasowanie na Krasnoludka Liczybutka” (w tym dniu dzieci przychodzą ubrane w miarę możliwości na czerwono)

- 30.09 (środa)- DZIEŃ CHŁOPAKA- "Jesteśmy dżentelmenami - jesteśmy super Chłopakami!"