MYSZKI MATEMATYCZKI

lic. Agnieszka Jankowska

Katarzyna Dzierżak

Ewa Cytloch

- W ramach projektu "Bezpieczny El – Przedszkolak" realizowany będzie:

• Tydzień ,,NIEBIESKI” – POLICJA (04.10- 08.10.2021);
  • Tydzień "MORO"- WOJSKO (11-15.10.2021)

Do 07.10 prosimy o przyniesienie litrowego słoika do przetworów

07.10 (środa)- „Pyszny sposób na nudę,… przedszkolna książka kucharska”- „Robimy przetwory”- wspólne przygotowanie przetworów.

11.10 (poniedziałek)- "Jesteśmy księżniczkami- jesteśmy super Dziewczynami!"- uroczystość grupowa z okazji Dnia Dziewczynki

13.10 (środa)- „Podróż do Krainy Liczydełko” – Obiad u myszek- zapoznanie z obrazem graficznym cyfry 4

14.10 (czwartek)- Wspólnie świętujemy DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ (w tym dniu dzieci przychodzą ubrane na galowo)

26.10 (wtorek)- BAL JESIENI, uroczystość przedszkolna (prosimy Rodziców o przygotowanie Myszkom jesiennego stroju- warzywa)

29.10 (piątek)- BLOK URODZINOWY

Ponadto:

- UROCZYSTA INAUGURACJA przedszkolnego programu "AUTOCHODZIK"

"NOWA SALA, NOWI KOLEDZY – WITAMY PO WAKACJACH!"

W WIELKIM SKRÓCIE:

09.09. - uroczyste nadanie nazwy grupy Myszki Matematyczki

13.09. - ubieramy się na czerwono

15.09. - Międzynarodowy Dzień Kropki- uprzejmie prosimy , aby w tym dniu w naszym stroju widoczny był akcent kropki

16.09. - „ Podróż do Krainy Pana Liczydełko” - utrwalenie cyfr 1,2,3 i ich obrazu graficznego na podstawie opowiadania „ Przygoda Myszek”.

20.09. - Dzień Przedszkolaka

24.09. - blok urodzinowy – urodziny obchodzą dzieci urodzone w miesiącach: lipiec, sierpień, wrzesień

30.09. - Dzień Chłopaka