MYSZKI MATEMATYCZKI

mgr Patrycja Szewczyk

Izabella Strzałkowska

CO NAS CZEKA W LUTYM

Temat badawczy: Idzie luty... podkuj buty

- 05.02 (środa)- Zabawa matematyczna „Bałwanki”- przeliczanie w zakresie 6, rozpoznawanie zapisu graficznego poznanych cyfr (w miarę możliwości do przedszkola przyniosę guziki)

- 10.02 (poniedziałek)- Wyjście do pizzerii „La Capra” w ramach „Międzynarodowego Dnia Pizzy”- udział w zajęciach warsztatowych (prosimy Rodziców o wpłacanie 15zł- koszt warsztatów)

- 11.02 (wtorek)- „Marakasy”- wykonanie własnego instrumentu (do przedszkola przyniosę jedną małą plastikową butelkę z zakrętką- bez etykiety)

- 14.02 (piątek)- Wyjazd do Szkoły Muzycznej na „Koncert walentynkowy” (prosimy Rodziców o wpłacanie 5zł- koszt wejścia na koncert; koszt przejazdu zostanie pokryty ze składek grupowych; w tym dniu dzieci przychodzą ubrane na galowo)

- 14.02 (piątek)- POCZTA WALENTYNKOWA

- 17.02 (poniedziałek)- „ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA(do przedszkola przyniosę maskotkę kota, jeśli taką posiadam)

- 28.02 (piątek)- BLOK URODZINOWY (prosimy Rodziców o przygotowanie świeżych owoców, soków, itp.)

Ponadto:

- KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY- realizacja tematu „Ruch to ważna sprawa – Kubuś dzieciom podpowiada”

- KREATYWNY PRZEDSZKOLAK- „Śnieżna Kraina”- wykonanie makiety 3d

- Podróż do Krainy Liczydełko- zapoznanie z nominałami  waluty polskiej 1zł, 2zł, 5zł

- Zapraszamy wszystkich członków rodziny do aktywnego włączenia się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom”