MYSZKI MATEMATYCZKI

mgr Maria Mirecka

Aneta Kostrzewa

W WIELKIM SKRÓCIE:

- 01.09  wtorek - Witamy przedszkole :)

- 09.09  środa - Podróż do Krainy Liczydełko – utrwalenie cyfr 1,2,3

- 11.09  piątek - W świecie Eksperymentów – doświadczenia  z wodą

- 18.09  piątek- Bezpieczny przedszkolak porusza się po drodze - zajęcia w ramach programu Autochodzik

- 21.09 poniedziałek- Dzień Przedszkolaka

- 25.09  piątek - Blok Urodzinowy – we wrześniu urodzinki obchodzą : Julia Klinowska, Tina Sajewska,  Piotrek Buczek, Marcel Marcyniuk, Piotrek Falasa

- 28.09  poniedziałek -  Zapoznanie dzieci z zawodem kucharza, co to jest książka kucharska, zdrowa i niezdrowa żywność w ramach Projektu  Edukacyjnego   „Pyszny sposób na nudę, czyli… przedszkolna książka kucharska”

- 30.09  środa - Dzień Chłopaka

- 02.10 piątek- Słuchanie opowiadania Agaty Widzowskiej  „Język migowy” , wykonanie plakatu i girlandy  - zajęcia w ramach projektu edukacyjnego „Migam ja, migam Ty, miga cały Świat”

W ramach innowacji metodycznej „Nasz Literkowy Świat”  Myszki Matematyczki  rozpoznają imiona kolegów na wizytówkach.