•  

Drogie Kotki Liczypłotki oraz Jeżyki Liczebniki pewnie już wiecie, że przez jakiś czas nie będziemy się widywali w przedszkolu. Spróbujemy popracować zdalnie- przed komputerem :) Mamy nadzieję, że wszystkie zadania, które zaproponujemy- wykonacie świetnie i bez żadnego problemu :) Czeka nas wiele wyzwań. Pamiętajcie o tym żeby zostawić po sobie ślad w formie zdjęcia pod modułami na naszym przedszkolnym FB. Czekamy i pozdrawiamy :)

 

Kochane Przedszkolaki- czas na utrwalenie cyfr od 1-10. Mamy nadzieję, że je dobrze pamiętacie i prace zgodnie z poleceniem wykonacie :). Uwaga!!! Potrzebna będzie pomoc rodzica oraz klocki. W linku znajdziecie małą podpowiedz jak wykonać zadanie. Powodzenia kochani :) Czekamy na Wasze fotki w komentarzach na FB :)

Link: https://pl.pinterest.com/pin/55309901664781947/?fbclid=IwAR0KlYySiHuEzSxkXeiERixeqcwcHeuhXJ6bNxgz7yGAK5WeDHCuRg10szM

Źródło: pinterest.com

Halo, halo Kochane Przedszkolaki. Zadanie matematyczne wykonane? Pewnie świetnie sobie z nim poradziliście :) teraz czas na trochę ruchu... rodzinną gimnastykę :) Do wykonania tego zadania będziecie potrzebować kilka przeszkód (mogą to być kubeczki lub inne przedmioty... sami zadecydujcie :)), piłka, kocyk, kilka maskotek, zakrętki od butelek. Powodzenia kochani! Pamiętajcie o fotkach na FB :) .

https://www.youtube.com/watch?v=ZvvewNwtu_c