•  

Hej, hej Przedszkolaki. Witamy Was po weekendzie :) Mamy nadzieję, że odpoczęliście i nabraliście sił na nowe przygody modułowe :) Jeśli jesteście z Nami to kciuki do góry na FB :) Przesyłamy cieplutkie pozdrowienia i do dzieła :)

 

Zielona gąsienica przemierza świat w poszukiwaniu smacznych kąsków. Podjada listki i owoce, ale nie gardzi również ciastkiem czy kiszonym ogórkiem. Nawet największy niejadek, towarzysząc jej w podróży poprzez przysmaki, dni tygodnia i liczby, skusi się na małe co nieco. Po wysłuchaniu bajki spróbujcie narysować swoją gąsienicę oraz jej ulubione przysmaki :)

Link: https://www.youtube.com/watch?v=cOsBjVO2Hmk

Źródło: YT

 

A teraz jest zagadka jak skacze mała kaczka? Hop, hop skaczę tak, hop, hop właśnie tak :). Zapraszamy Was do ćwiczeń gimnastycznych, w których będziemy naśladować zwierzęta bawiąc się wesoło przy muzyce :)

Link: https://www.youtube.com/watch?v=LNouuY9zrKQ

Źródło: YT

 

Pojawiły się kwiaty na trawnikach, słońce świeci coraz cieplej. Wiosna! Wiosna radosna! Brakuje tylko fruwających nad łąkami motyli. Pokażcie, prosimy, Wasze motyle. Spójrzcie, jakie są łatwe do zrobienia. Powodzenia.

Link:https://www.facebook.com/KreatywnieWdomuBlog/videos/1115296152141194/UzpfSTE0MTgxODk5MjE3MjkwOTU6MjUzODM3MjA2NjM3NzUzNg/

Link: http://www.kreatywniewdomu.pl/2020/03/motyle.html

Źródło: kreatywniewdomu

 

Przedszkolaki, przesyłamy Wam kilka inspiracji na jadalne masy plastyczne. Gwarantujemy dużo śmiechu i świetną zabawę... :)

Link: https://eduzabawy.com/artykuly/13-przepisow-na-jadalne-masy-plastyczne/

Źródło: eduzabawy