•  

Kochani witamy Was w ten czwartkowy poranek. Za oknem szaro, buro i ponuro, lecz my się nie poddajemy. Ślemy do Was moduły, które umilą Wam ten przedświąteczny czas :). Gotowi na kolejne zadania? Powodzenia :) Pamiętajcie o wstawieniu fotek na naszym przedszkolnym FB :)

 

Kochane Dzieciaczki! Za oknem wciąż nie ma tego upragnionego białego, zimnego i puszystego śniegu❄. Mamy dla Was, zatem propozycję na zrobienie śniegu w domowym zaciszu. Na pewno sprawi to Wam dużo frajdy. Koniecznie zamieście zdjęcia z waszej zabawy na przedszkolnym FB :) W linku znajdziecie kilka przepisów na zrobienie sztucznego śniegu. Powodzenia :)

Link z przepisami:

Link: https://www.charezinska.pl/6-przepisow-na-sztuczny-sensoryczny-snieg/

Źródło: www.charezinska.pl

 

Drogie przedszkolaki. Nadchodzą Święta, a w nich oczywiście wizyta Świętego Mikołaja. Pewnie chcielibyście mieć już przy sobie. Dzięki waszej pracy i pomocy waszych rodziców możecie spełnić swoje życzenie. Spróbujcie zrobić brodatego przyjaciela i pokażcie go w swoich komentarzach. Wesołej zabawy :)

Link: https://www.youtube.com/watch?v=umIOTXVvTq0

Źródło: YouTube

 

A teraz Kochane Przedszkolaki chwila na zimowe zabawy z Koszałki –opałki Pana Miłosza. Bawcie się dobrze :).

Link: https://www.youtube.com/watch?v=49pXbyHTd5s

Źródło: Youtube

 

Kochane Jeżyki Liczebniki dzisiaj dla Was przygotowałyśmy bardzo przyjemne zadanie do wykonania. JEŻYKOWE KUCHCIKOWO– pieczemy pierniczki. Do tego zadania będziecie potrzebować pomocy rodziców. Wszystkie składniki potrzebne do pieczenia znajdziecie w linku. Zapraszamy do wspólnej pracy :)

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Jmx_sn4TyGQ

Źródło:YouTube

 

Kiedy już tak przygotujecie wszystkie potrzebne składniki poproście o włączenie piosenki, która znajduje się w linku J będzie umilała Wam czas podczas wspólnego pieczenia . Powodzenia kochani :)

Link: https://www.youtube.com/watch?v=TT4xZYyZo2E

Źrodło: śpiewajacebrzdace

 

Dodatkowo wykonajcie zadania:

- KARTA PRACY cz.2 s.30- 31- dodawanie i określanie wyników, odpowiednie kolorowanie ilustracji.